PROBLEM: przesuszenie, wiotkość skóry, zmarszczki
ROZWIĄZANIE: mezoterapia skóry dłoni kwasem hialuronowym

Przesuszona i delikatna skóra dłoni świetnie reaguje na mezoterapię przy pomocy specjalnie dobranych preparatów na bazie kwasu hialuronowego, który wiąże wodę w tkankach i pomaga długotrwale nawilżyć skórę. Dzięki długotrwałemu nawilżeniu i delikatnemu wypełnieniu dłonie stają się gładkie, a skóra ujednolicona. Zabieg polecamy również pacjentom z bardzo widocznymi naczyniami krwionośnymi.

 

PROBLEM: nieestetyczny koloryt, wiotkość skóry
ROZWIĄZANIE: mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Zabieg bardzo lubiany przez naszych pacjentów, głównie ze względu na jego pełną biokompatybilność. Może być stosowany nawet u osób z alergiami i wrażliwą skórą. Polega na wykorzystaniu własnej krwi (osocza bogatopłytkowego) pacjenta w celu regeneracji komórek poprzez aktywowanie wzmożonej produkcji kolagenu przez fibroblasty. Zabieg powoduje rewitalizację skóry, większą sprężystość i elastyczność, poprawia mikrokrążenie i ma działanie długofalowe.

 

PROBLEM: melasma, przebarwienia, szorstka, zaczerwieniona i wiotka skóra
ROZWIĄZANIE: laseroterapia aparaturą BTL FOTONA lub eCO2 LUTRONIC

Zjawisko powstawania ciemnych, szpecących przebarwień na skórze dłoni jest bardzo częstym problemem, zwłaszcza w przypadku wrażliwej skóry kobiecej. Laseroterapia jest jedną z procedur, dających najbardziej spektakularne rezultaty: nie tylko wygładza powierzchnię skóry, ale też pomaga w pozbyciu się plam i w ujednoliceniu kolorytu dłoni. Wykorzystanie lasera FOTONA Spectro SP (laser neodymowo-jagowy  Nd: YAG oraz Er: YAG) pomaga w dogłębnej penetracji skóry w celu usunięcia przebarwień przy jednoczesnym bezpieczeństwie procedury dzięki kontroli zwrotnej impulsu i równemu rozkładowi energii impulsu, co zabezpiecza przed nadmiernym przegrzaniem i uszkodzeniem tkanek.
Aby efekty były długofalowe zabieg powinno się przeprowadzać w okresie małego nasłonecznienia (jesień, zima, wczesna wiosna) i chronić skórę wysokimi filtrami przez kilka miesięcy po przeprowadzeniu zabiegu.