Zabiegi dla pięknych dłoni

 

Tajemnica młodego wyglądu to nie tylko zadbana twarz i dekolt. Upływ czasu najbardziej widać na dłoniach, które nawet przy stosowaniu intensywnej pielęgnacji bardzo trudno ochronić przez wahaniami temperatur, promieniowaniem słonecznym, przesuszeniem. Odpowiadając na potrzeby naszych pacjentów opracowaliśmy zabiegi, które przywracają skórze dłoni młody wygląd i gładkośćPo zapoznaniu się z konkretnym przypadkiem nasz specjalista może zaproponować połączenie zabiegów dla uzyskania efektu maksymalnego wygładzenia i odmłodzenia dłoni.

 

PROBLEM: przesuszenie, wiotkość skóry, zmarszczki
ROZWIĄZANIE: mezoterapia skóry dłoni kwasem hialuronowym

Przesuszona i delikatna skóra dłoni świetnie reaguje na mezoterapię przy pomocy specjalnie dobranych preparatów na bazie kwasu hialuronowego, który wiąże wodę w tkankach i pomaga długotrwale nawilżyć skórę. Dzięki długotrwałemu nawilżeniu i delikatnemu wypełnieniu dłonie stają się gładkie, a skóra ujednolicona. Zabieg polecamy również pacjentom z bardzo widocznymi naczyniami krwionośnymi.

 

PROBLEM: nieestetyczny koloryt, wiotkość skóry
ROZWIĄZANIE: mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Zabieg bardzo lubiany przez naszych pacjentów, głównie ze względu na jego pełną biokompatybilność. Może być stosowany nawet u osób z alergiami i wrażliwą skórą. Polega na wykorzystaniu własnej krwi (osocza bogatopłytkowego) pacjenta w celu regeneracji komórek poprzez aktywowanie wzmożonej produkcji kolagenu przez fibroblasty. Zabieg powoduje rewitalizację skóry, większą sprężystość i elastyczność, poprawia mikrokrążenie i ma działanie długofalowe.

 

PROBLEM: melasma, przebarwienia, szorstka, zaczerwieniona i wiotka skóra
ROZWIĄZANIE: laseroterapia aparaturą BTL FOTONA lub eCO2 LUTRONIC

Zjawisko powstawania ciemnych, szpecących przebarwień na skórze dłoni jest bardzo częstym problemem, zwłaszcza w przypadku wrażliwej skóry kobiecej. Laseroterapia jest jedną z procedur, dających najbardziej spektakularne rezultaty: nie tylko wygładza powierzchnię skóry, ale też pomaga w pozbyciu się plam i w ujednoliceniu kolorytu dłoni. Wykorzystanie lasera FOTONA Spectro SP (laser neodymowo-jagowy  Nd: YAG oraz Er: YAG) pomaga w dogłębnej penetracji skóry w celu usunięcia przebarwień przy jednoczesnym bezpieczeństwie procedury dzięki kontroli zwrotnej impulsu i równemu rozkładowi energii impulsu, co zabezpiecza przed nadmiernym przegrzaniem i uszkodzeniem tkanek.
Aby efekty były długofalowe zabieg powinno się przeprowadzać w okresie małego nasłonecznienia (jesień, zima, wczesna wiosna) i chronić skórę wysokimi filtrami przez kilka miesięcy po przeprowadzeniu zabiegu.