Starzenie się twarzy to proces, który obejmuje nie tylko skórę twarzy, ale też tkanki wewnętrzne. Utrata elastyczności, zaburzenia wydzielania melaniny i obniżona aktywność fibroblastów powodują widoczną zmianę struktury, jędrności i zabarwienia skóry, a migracja tkanek dodatkowo zmienia owal twarzy i skutkuje uwypukleniem bruzd.

JEST TO ULUBIONY ZABIEG GWIAZD NA CAŁYM ŚWIECIE.

SKŁADA SIĘ Z 4 ETAPÓW:

  • ENDOLIFTING,
  • FRAKCJONOWANIE 3D,
  • TERMOLIFTING PIANO
  • SUPER FICIAL ABLACJA.

Jak walczyć z problemem?

Laseroterapia to obecnie standard w profilaktyce przeciwstarzeniowej, a ENDOLIFTING FOTONA 4D wynosi zabiegi laserowe na nowy poziom, dając możliwość kompleksowego odmłodzenia twarzy. Głębokie, kontrolowane efekty termalne w trybie przedłużonego impulsu gwarantuje, że efekt ENDOLIFTINGU laserem Fotona da wymierne rezultaty w postaci odświeżonej, zdrowej skóry. Leczenie obejmuje wielopłaszczyznowe odmładzanie oraz likwidację niedoskonałości: rozszerzonych porów, naczynek, rumienia, przebarwień, nierównomiernego kolorytu. Różnica między zwykłym zabiegiem laserowym a ENDOLIFTINGIEM 4D polega na tym, że zabiegowi poddaje się również śluzówkę jamy ustnej oraz górne i dolne powieki. Lekarz ma dzięki temu możliwość dotarcia w różne warstwy tkanek twarzy, nie skupiając się jedynie na jej powierzchni.

Endolifting 4d - laserowy lifting twarzy - zdjęcie przed i po zabiegu - Beauty Group - Artplastica

Jak to działa?

Metoda SPF-RR (Sequential Photo-Thermal Fractional Resurfacing and Remodeling) to fotoodmładzanie, łączone w sobie zabiegi wykonywane laserami Fotona Nd:YAG i Er:YAG. Procedura składa się z czterech etapów. Pierwsze dwa etapy są wykonywane laserem Nd:YAG, natomiast dwa kolejne stanowią frakcjonowanie przy użyciu lasera Er:YAG. Metoda wymaga miejscowej blokady nerwów i zabezpieczenia rogówki oka w przypadku wykonania zabiegu w okolicy powiek. Zabieg może powodować umiarkowane dolegliwości bólowe, a w trakcie rekonwalescencji obserwuje się rumień, suchość, nadwrażliwość oraz obrzęk, co jest naturalnym efektem kuracji. Objawy ustępują zazwyczaj po upływie 7-10 dni. Rezultaty można zaobserwować ok. 30 dni po zabiegu.