Korekcja zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja występująca w organizmie ludzkim – zawarty w formie krystalicznie czystego żelu. Kwas hialuronowy magazynuje wodę nawilżając i wypełniając objętość tkanki skóry. Wraz z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego. Proste wstrzykniecie odbudowuje gęstość skóry i poprawia Twój wygląd przez udoskonalenie profilu, podkreślenie pełnych ust i wygładzenie zmarszczek i bruzd.

Zobacz symulacje komputerowe!

symulacja-kobieta symulacja-mezczyzna


Kwas hialuronowy nadaje skórze sprężystość i sprawia, że Twoja twarz wciąż wygląda naturalnie. Działa przez określony czas, po czym zostaje wchłonięty przez organizm. To oznacza, ze możesz sama zdecydować kiedy poddać się następnej kuracji aby podtrzymać jego działanie.
Zabieg trwa krócej niż przerwa na lunch – potem można wrócić do normalnych zajęć. Nie trzeba wcześniej poddawać się testom , a efekty widać natychmiast. Efekty kuracji pozostają widoczne zazwyczaj od 6 miesięcy do ponad roku. Czas działania zależy od miejsca poddanego kuracji i jest inny u poszczególnych osób.

Kwas hialuronowy został zarejestrowany i zatwierdzony do użytku w 1996 roku i od tamtej pory został z powodzeniem użyty w ponad trzech milionach zabiegów w przeszło 70 krajach całego świata – masz wiec pewność, ze jego bezpieczeństwo zostało sprawdzone.
To doskonały sposób na poprawienie swojego wyglądu w zupełnie naturalny sposób. Kwas hialuronowy działa od wewnątrz dodając objętości tkance i poprawiając gęstość i elastyczność skóry.


Efekt przed i po zabiegu RestylaneEfekty zabiegu z użyciem Restylane.
Zdjęcia ze strony producenta www.restylane.com

Kwas hialuronowy to nie krem ani operacja – to błyskawiczna, autentyczna poprawa urody.

W zależności od oczekiwań pacjenta, umiejscowienia korygowanej zmiany oraz spodziewanego efektu używamy odpowiedniego rodzaju preparatu.
Twałość efektu zabiegu zależy od stanu skóry, stylu życia wieku a także od wymaganego przez pacjenta stopnia korekcji. Zwykle kolejny zabieg wskazany jest po 8-12 miesiącach. Zabieg trwa zazwyczaj około 30 minut. Pierwszy efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu, zazwyczaj towarzyszy mu obrzęk utrzymujący się przez 3 do 7 dni. Ostateczny, finalny efekt można podziwiać po kilku dniach od zabiegu.


twarz-kwas-hialuronowyLista zabiegów na twarz możliwych do wykonania


Stosowane wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego:

  • Restylane,
  • Restylane Perlane,
  • Juvederm Ultra 2,
  • Juvederm Ultra 3,
  • Juvederm Ultra 4.

Masz wątpliwości?Zobacz nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania!